نکات طلایی خط چشم دائم

در خط چشم دائم از ابزارهای متفاوت تخصصی برای همگام سازی شکل و رنگ مژه ، متناسب با حالت چشمان مشتری استفاده می شود. بنابراین نیازی به نگرانی در خصوص تطبیق مدل تاتو خط چشم خود با صورت تان نباشید. این متد کاشت خط چشم به صورت دائمی می باشد ، اما در صورتی که مایل باشید بعد از دو سال می توانید رنگ آن را تمدید کنید تا خط چشمی خیره کننده و زیبا مانند روز اول داشته باشید. در صورتی که از انجام آرایش روزانه ناراضی هستید و کشیدن خط چشم برایتان مشکل می باشد با این تاتو آرایشی دائم هر روز صبح با ظاهری شاداب و زیبا از خواب بر می خیزید و بدون صرف وقت به کارهای روزمره خود می پردازید. در صورتی که نیاز به آرایش چشم دائم دارید به خانم نیلوفر ابراهیمی بهترین متخصص خط چشم دائم در تهران مراجعه کنید.

خط چشم دائم

تاتو خط چشم چیست؟

به خط چشم دائم یا میکروپیگمنتیشن خط چشم ، تاتو خط چشم می گویند. این تکنیک ، روشی برای آرایش دائم چشم می باشد که می تواند عیب های این عضو از جمله  اثر زخم ، افتادگی پلک و چشم را از بین ببرد. مدل این فرایند تاتویی و پایین گزینه بسیار مناسبی برای چشم های ریز می باشد که به درشت شدن چشم ها کمک بسزایی می کند. این نوع تاتوها در مراکز بهداشتی و آرایشگاه ها انجام می شود. از این رو تاتو آرایشی دائمی در کمترین زمان ممکن برای آراستن گزینه خوبی است. اما با استفاده از این متد باید در نظر داشت که در آینده برای تغییر خط چشم قدرت مانور کمتری دارید. برای انجام این پروسه لازم است تا چشم و پوست شما بدون هیچ گونه مواد آرایشی باشد. متخصص برای انجام تاتو معمولا خط مژه را به خوبی استرلیزه می نمایند تا با این کار ، پوست به مدت ۳۰ دقیقه بی حس شود.

 

ماندگاری تاتو خط چشم 

امروزه افراد بسیاری به دنبال این پروسه آرایشی چشمی دائم و روشی هستند که به کشیدن خط چشم روزانه و صرف وقت برای یکی بودن آن ها نیازی نباشد. عموما این مدل تاتو تا 4 سال بر روی پلک افراد ماندگار می باشد که بعد از این زمان و یا در صورت تغییر مدل آن امکان ترمیم فراهم می شود. در برخی موارد مشاهده شده است که بعد از یک هفته ، رنگ خط چشم کم رنگ می شود ، در این مواقع می توانید ترمیم مجدد نمایید. تاتو آرایشی دائم روشی برای زیبایی چند برابر چشم ها و دائمی بودن آرایش چشم می باشد ، از این رو باید توجه داشته باشید که چشم ها عضو بسیار حساسی بوده و با کوچکترین اشتباهی به آسیب جبران ناپذیری مواجه خواهند شد. برای جلوگیری از آسیب احتمالی به چشم ها حین انجام کاربه شما توصیه می کنیم که حتما به بهترین متخصص خط چشم دائم با مهارت بالا در تهران مراجعه کنید. میزان ماندگاری این فرایند زیباسازی نیز به عواملی چون رنگ تاتو ، نوع پوست مراجعه کنندگان ، میزان توجه نکات پس از انجام تاتو و استفاده از مواد تاتو خط چشم با کیفیت بستگی دارد. برای اطمینان از ماندگاری این پروسه از افراد دیگری که تجربه تاتو آرایشی دائم در این مرکز را دارند سوال کنید و میزان رضایت آن ها را از کار نسبت به مراکز مختلف دیگر بسنجید. همچنین می توانید جهت کسب اطلاع و راهنمایی از هزینه تاتو خط چشم به مشاورین و متخصصین مرکز تخصصی زیبایی دائمی خانم نیلوفر ابراهیمی مراجعه کنید.

 

علت آبی شدن تاتو خط چشم  

آبی شدن تاتو خط چشم در افراد اغلب به نوع پوست و بیشتر به کیفیت جوهر استفاده شده در تاتوی داوطلبان بستگی دارد. جوهر مشکی از حاصل ترکیب رنگ هایی به رنگ آبی یا سبز تشکیل شده است و از آنجایی که برای آرایش دائم چشم از رنگ مشکی بیشتر استفاده می شود ، رنگدانه های مشکی به مرور زمان جذب پوست شده و رنگ آبی یا سبز روی پوست باقی می ماند. این مشکل بیشتر زمانی اتفاق می افتد که جوهر مصرفی کیفیت پایین تری داشته باشد.

 مزایای تاتو خط چشم دائم

همان طور که بارها گفتیم این فرایند آرایشی دائم به زیبایی چشم ها می افزاید اما به دلیل اینکه بعضی از خانم ها مهارت خط چشم کشیدن را ندارند و به خاطر اینکه این خط ها باید در هر دو طرف تقارن داشته باشد ، برخی از بانوان نمی توانند دو طرف را با یکدیگر متقارن کنند. به همین جهت به داشتن خط چشم دائمی تمایل دارند و از روش تاتو خط چشم استفاده می کنند. ماندگاری این فرایند برای اشخاصی که چشمان گود رفته ، درشت ، ریز، با قرنیه بزرگ ، نزدیک به هم ، با فاصله زیاد یا گرد دارند مناسب بوده اما برای همه خط چشمی به یک فرم را نمی توان اجرا کرد. بهتر است برای انتخاب فرم مناسب ، مدل چشم ها را در نظر گرفته و با فرد مجربی مشورت کنید. همچنین خدماتی مانند بن مژه نیز معایب پوستی آن ناحیه را مانند چین و چروک ، آکنه ، جوش ، منافذ باز و کدر بودن پوست می پوشاند.

کیفیت انجام این خدمات

سوالات گوناگونی در ارتباط با تاتو چشم از جمله میزان ماندگاری یا تغییر رنگ تاتو وجود دارد. تغییر نکردن رنگ این پروسه ، زیبایی فرم آن و ماندگاری اش تماما به مواد و مهارت متخصص خط چشم دائم خوب در تهران و در برخی موارد نوع پوست مشتری بستگی دارد. یک تاتو چشم عالی به موارد بسیار زیادی بستگی دارد. از جمله به مارک جوهر تاتو ، عمق آن ، مواردی که در بالا گفتیم و همچنین عوامل محیطی دیگر می توان اشاره کرد. جوهرهای قلم متفاوتی برای انجام تاتو ابرو ، خط چشم و لب وجود دارد. همین طور از ابزارهای مناسبی می بایست استفاده شود تا شخص مجبور به انجام پاک کردن تاتو خط چشم نشود. سرکار خانم نیلوفر ابراهیمی متخصصی حاذق در امر آرایش دائم از جمله تاتو خط چشم ، ابرو، لمینت مژه ، لیفت و غیره می باشد که با استفاده از به روزترین و با کیفیت ترین مواد و تکنیک های روز دنیا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

 

روش انجام تاتوی خط چشم

به منظور داشتن چشمانی زیبا و جذاب ، به شکل دائمی این فرایند آرایشی انجام می شود. زیرا این نوع تاتو سبب افزایش گیرایی و جذابیت در فرد می شود. با این کار خانم ها به طور دائم خط چشم هایی با فرم یکسان داشته و در هر شرایطی مانند استخر و پس از دوش گرفتن چشم های جذابی دارند. این فرایند زیبایی توسط دستگاه مخصوصی انجام می شود که اقدام به تزریق رنگ تاتو به پشت پلک می کند ، پیش از شروع این فرایند تکنسین در خصوص فرم خط چشم مورد علاقه تان حتما با شما مشورت می کند زیرا برای زیبایی باید فرم خط چشم با حالت چشم تان متناسب می باشد.

 

آیا با تاتوی دائم خط چشم ، دیگر نمی توان به مدلی دیگر خط چشم کشید؟

این سوال یکی از رایج ترین سوالاتی است که اکثر افراد می پرسند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اینگونه نیست. اگر برای مهمانی رفتن از مدل خط چشم خود خسته شده اید ، می توانید از آرایشگر خود بخواهید که با مواد آرایشی ویژه ، این خط  را بپوشاند و مدل آرایش چشمتان را تغییر دهد.

 

این تکنیک برای چه افرادی مناسب نیست؟

این روش برای اشخاصی که باید تحت نظر پزشک باشند مناسب نیست که عبارتند از موارد زیر :

  • خانم های باردار
  •  مادرانی که در دوره شیردهی به نوزاد دلبند خود شیر می دهند.
  • اشخاصی که شکستگی ابرو دارند.
  • بیمارانی با اختلال صرع و خود ایمنی
  • بیمارانی که سرطان پوستی دارند.
  • اشخاصی که لایه برداری پوستی انجام داده اند ( در مدت 10 روز)

آیا تاتو خط چشم دائم درد دارد؟

درد این پروسه در افراد مختلف متفاوت است و برای جلوگیری از احساس آن تکنسین از نوعی بی حسی برای جلوگیری از ایجاد آن بر روی پوست متقاضی استفاده می کند.

 

قیمت تاتو چشم دائمی

اکثر بانوان با توجه به علاقه وافری که به کارهای آرایشی دارند اما با این وجود در این میان تفاوت سلیقه نیز وجود دارد. بعضی از خانم ها طرفدار آرایش یا خط چشم های غلیظ و پهن می باشند اما برخی دیگر ترجیح می دهند خط چشم های نازکی داشته باشند. انجام این متد زیبایی در بین زنان جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. به دلیل سختی کشیدن این فرایند زیبایی ، بسیاری اشخاص به انجام تاتو خط چشم دائمی روی آورده اند. در اصل در این تکنیک مشتری با انتخاب فرم دلخواه خود از مدل های گوناگون می تواند بر حسب سلیقه اش قیمت خط چشم دائمی را جویا شود. در کل می توان گفت قیمت این متد تعرفه مشخص و ثابتی ندارد و نسبت به امکانات موجود در سالن ، فرم تاتو ، مهارت تاتوکار ، مکان جغرافیایی سالن و مارک جوهر تاتو تعیین می شود. به همین جهت است که تمامی مراکز زیبایی برای قیمت تاتوی خط چشم خود نرخ متفاوتی دارند ، از این رو برای اطلاع از هزینه این پروسه زیبایی دائمی می توانید به مرکز تخصصی خانم نیلوفر ابراهیمی در تهران مراجعه کنید. در صورتی که مراجعه حضوری برایتان مقدور نیست از طریق صفحات مجازی و سایت نیز می توانید از قیمت ما مطلع شوید.

خط چشم دائم بهتر است یا بن مژه

یکی از رایج ترین سوالاتی که در خصوص خط چشم دائم و بن مژه شنیده می شود این است که کدامیک قشنگتر و بهتر است؟ از این رو برای پاسخ به این سوال باید گفت که این مورد به نظر شخصی زیباجویان بستگی دارد. زیرا در واقع هر شخصی تعریف خاصی از زیبایی دارد و طبق سلیقه اش می تواند تکنیک خط چشم دائم یا دیگر روش های آرایشی را برگزیند. بر این اساس بانوان باید طبق سلیقه خود فرم و تکنیک مورد نظرشان را انتخاب کنند. معمولا خط چشم دارای دنباله ای است که اغلب تا انتهای ابرو کشیده می شود اما بن مژه تنها تا امتداد مژه ادامه دارد. با مراجعه به مرکز زیبایی نیلوفر ابراهیمی در تهران ، ضمن مشاوره توسط ایشان نمونه کارهای مشابه را روئیت کنید تا به راحتی بتوانید تصمیم بگیرید و در نهایت روشی که مطابق میلتان می باشد را برای داشتن چشمانی جذاب تر انتخاب کنید.


مدل های مختلف بر اساس فرم چشم

در برگزیدن خط چشم دائم به فاکتورهایی مانند مدل پلک ، فرم چشم و میزان کشیدگی موجود در پشت چشم توجه کنید تا مناسبترین و بهترین مدل تاتو خط چشم برایتان اعمال شود. میزان کشیدگی ، باریکی ، ضخامت ، دنباله دار بودن یا نبودن و نیز طول خط ، که چه اندازه از پلک را درگیر کرده است ، به اندازه چشم داوطلب بستگی دارد. مثلا اگر فردی چشمان درشت داشته باشد ، ایجاد خط چشم باریک به جهت کوچک به نظر رسیدن این عضو زیبا در صورت گزینه مناسب تری می باشد. برای متقاضیانی که چشم های کوچک دارند ، خط چشم باریک مناسب است ، به دلیل اینکه درشت تر به نظر برسند. برای اشخاصی که چشم هایشان بسته است بلند بودن این روش کمک می کند تا بازتر به نظر برسند. در هر صورت پیش از انجام این کار بهتر است با متخصص خود مشورت کرده تا مدل های مختلف را توسط ابزارهای آرایشی بر روی پلک شما امتحان کند.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا