معجزه ریموو تک جلسه ای تاتو

شاید این مورد نیز برای شما پیش آمده باشد که تکنیک ریموو تک جلسه ای تاتو چگونه است؟ همان طور که پیداست ، استفاده از تاتو از چند سال پیش تا کنون بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است. در واقع می توان گفت طیف گسترده ای از طرح های فانتزی سبب شده که جوانان بسیاری طرفدار انواع مختلف تاتو ، اعم از تاتوی بدن ، لب ، خط چشم ، ابرو و غیره شوند. به همین جهت ما در این مقاله شما را با صفر تا صد ریموو تاتو و همچنین پاک کردن آن در یک جلسه از خانم نیلوفر ابراهیمی بهترین متخصص ریموو تاتو در تهران می پردازیم.

ریموو تک جلسه ای

ریموو تک جلسه ای

در واقع می توان گفت که اشخاص مختلف به این دلیل تاتوی ابرو ، لب ، خط چشم و سایر نقاط بدن خود را پاک می کنند که یا در انتخاب متخصص انجام تاتو دقت لازم را نداشته و فرد بی تجربه ای را برای این فرایند برگزیده باشند که با عدم رضایت اقدام به پاک کردن آن نمایند ، یا اینکه بر طبق مد پیش می روند و اگر مثلا تاتوی ابروی قبلی خیلی بالا و پهن بود ، به کم شدن حجم آن و مواردی از این قبیل بپردازند.

 

آیا پاک کردن تاتو در یک جلسه صحت دارد؟

بله با توجه به اینکه  تاتو ، وارد كردن ماده‌ای خارجی‌ (رنگ) به پوست بوده و ممكن است به آن واکنش نشان دهد ، در صورت رعایت نشدن مسائل بهداشتی ، باعث انتقال عفونت‏‌ به پوست می شود. عوامل عفونت‏ زای سوزن تاتو عبارتند از انتقال میکروب‏ سل ، ویروس ایدز و همچنین هپاتیت که توسط تاتوکارهای مراکز غیر بهداشتی و ارزان قیمت به دلیل بی تجربگی وارد پوست افراد می ‌شود. در زیر مراحل انجام این پروسه را توضیح می دهیم. سرکار خانم نیلوفر ابراهیمی نیز با تجربه بالا ، تبحر و مهارت بالایی که در ریموو تک جلسه ای دارند ، با برند رژووی این فرایند حساس را انجام می دهند. از این رو به دلیل عمقی بودن این فرایند ، ماندگاری این تکنیک از سایر روش‌ها بسیار بیشتر می باشد. به شما پیشنهاد می کنیم با معاینه پوست و مشاهده نوع تاتوی شما ، به تمام سوالات تان در این امر پاسخ داده و بهترین پیشنهاد را برای ریموو تاتو شما ارائه می دهد. نکته مهم این است که افرادی که برای ریموو تاتوی تک جلسه ای مراجعه می کنند ، بعد از گذشت 2 ماه نیز می توانند در این سالن ، کار میکروبلیدینگ ابرو انجام دهند.

 

مراحل پاک کردن تاتو تک جلسه ای

برای ریموو تک جلسه ای تاتوی خود ابتدا می بایست موارد زیر را مد نظر قرار داد که عبارتند از :

 • پوست فرد باید از هرگونه مواد آرایشی پاک ‌شود.
 • روی پوست فرد از مواد بی حسی استفاده شود.
 • ریموور پوست داوطلب را توسط سوزن به‌ صورت ضربه‌ ای خراش می دهد. سپس مواد ریموو را توسط گوش پاک‌‌ کن روی پوست می زند. پس از چند ثانیه ، متخصص سوزن را به حالت چرخشی روی مواد تاتو حرکت می دهد. بعد از ۵ دقیقه مکث ، اقدام به پاک سازی پوست می‌ کند. در مرحله آخر، با وارد کردن سوزن به پوست خونابه‌‌ها پاک می شود سپس مراحل ریموور تکرار خواهد شد. حتما بین مراحل باید ۵ دقیقه مکث کرد تا به خوبی مواد ریموور به  خارج کردن رنگ از لایه های پوستی بپردازد.
 • نسبت به تخصص آرایشگر در زمینه ریموو تاتو ، رنگ‌ها از لایه‌های پوست خارج می شوند.

 اهمیت غذا خوردن قبل از انجام ریموو تک جلسه ای

متخصصی که ریموو ابرو انجام می دهد ، توصیه می کند که پیش از جلسه ریموو در هر نقطه ای از بدن فرد ، غذا میل نماید.. وجود مواد مغذی در یک وعده غذایی و یا میان وعده ، تضمین می کند که در هنگام ریموو ، فرد در سیستم ایمنی خود ریز مغذی های زیادی دارد که در شروع کار ، رنگدانه های جوهر با سرعت بیشتری کار می کند و به انرژی بیشتری نیاز دارد. همچنین باید با مصرف زیاد آب ، قبل از حضور در جلسه ریموو تک جلسه ای تاتو ، به اندازه کافی هیدراته باشید. اگر به کم آبی دچار هستید ، سیستم ایمنی بدن متقاضی به خوبی عمل نمی کند و در نهایت ممکن است از درمان نتیجه خوبی دریافت نشود.

 

چه اشخاصی به مشکلات ناشی از تاتو یا ریموو تک جلسه ای دچار می شوند؟

مراجعانی هستند که بعد از سپردن تاتو و یا ریموو تاتوی خود به افراد بی تجربه عموما با عوارض متفاوتی از نتیجه نامطلوب مانند التهاب در ناحیه بالای چشم ، ابرو و دور لب مراجعه می‏ کنند. متاسفانه ماندگاری بعضی از این عوارض برای همیشه در افراد باقی می‏‌ ماند. این موارد را در پزشکی واکنش گرانولوماتوم می گویند. همچنین با وجود اینکه شاید بیشتر متقاضیان در ظاهر سالم بوده اما پس از پایان تاتو در همان محل به دلیل عدم رعایت بهداشت ، به بیماری پوستی دچار می شوند.

 

بهترین کاندید برای ریموو تاتو تک جلسه ای

کاندیدای مناسب برای ریموو تک جلسه ای افرادی هستند که عادات سالمی دارند ، مثلا سیگار و قلیان نمی کشند ، الکل و غذاهای فرآوری مصرف نمی کنند یا به ندرت استفاده می کنند. رژیم غذایی حاوی مواد مغذی مناسب و فعالیت بدنی منظم دارند. از این رو توجه داشته باشید که هر چه بدنی سالم تر داشته باشید ، به نتیجه مطلوب تری دست خواهید یافت ، زیرا این فرایند تک جلسه ای به سیستم ایمنی قوی نیاز دارد. فردی که می خواهد تاتوی خود را پاک کند ، به هیچ عنوان نباید قبل از انجام این پروسه ، به مراکز سولار رود.

 

انواع ریموو تاتوی تک جلسه ای

ریموو ابرو : برای ریموو ابروی خود می توانید از دو روش لیزر و استفاده از مواد ریموو استفاده کنید. بهترین متخصص ریموو ابرو در تهران با استفاده از سوزن های ریزی در یک یا چند جلسه نسبت به نوع تاتو و پر رنگی یا کم رنگی ، جوهر تاتو را از زیر پوست خارج می کند.

 

آیا پاک کردن تاتو تک جلسه ای موجب گوشت اضافه در بدن افراد می شود؟

قسمت‏‌هایی از بدن مانند گوش ، دور چشم ، بینی ، دهان و اطراف سوراخ‏‌های طبیعی بدن که از نظر حیاتی مهم هستند مشکل ‌ترین قسمت‏‌ها برای پاک کردن تاتو می باشند. زیرا اگر عارضه ‏‌ای در این نواحی رخ دهد ، بسیار خطرناک می باشد. با توجه به اینکه تاتو در قسمت‏‌های صاف بدن همچون بازو ، پشت ، گردن وغیره به آسیب کمتری دچار می‏‌شود ، در معرض بروز گوشت اضافه هستند. در واقع وقتی فرد نابلد می کوشد تا نواحی تاتو شده را پاک کند ، اگر اضافه‏‌ تر از حد ، سوزن را به پوست فرد وارد کند ، در نتیجه گوشت اضافه در پوست مشتری ایجاد می شود که درمان آن نیز بسیار دشوار می باشد. بنابراین با توجه به اینکه تاتو و یا پاک کردن آن ، کاری بسیار حساس می باشد. حتما باید تحت نظر افراد متخصص در این امر انجام شود.

 

استفاده از کرم ضد قرمزی پس از ریموو 

سه روز ابتدایی پس از پاک شدن تاتو در یک جلسه توسط خانم نیلوفر ابراهیمی ، استفاده از کرم ترمیم‌ کننده پس از این فرایند نیز ممنوع می باشد. از این رو پس از روز چهارم که دوش گرفتید و زخم ها کمتر شد می توانید از کرم ترمیم کننده استفاده کنید. استفاده از این لوسیون ها روزی 3 تا 4 مرتبه به مدت یک هفته تا ده روز و بعضی اوقات تا یک ماه ، نتیجه مطلوبی را برای متقاضیان حاصل می کند. ایجاد التهاب و ادم پوست پس از تاتو و حتی بعد از پاک شدن آن بسیار طبیعی است که بعد از مدت زمان دو تا سه روز برطرف می شود. ورم زیادی پس از ریموو تاتو خط چشم ایجاد می ‌شود که بهتر است برای رفع سریع تر ورم و درمان زخم ، کپسول گیاهی آناهیل مصرف نمایید.

 

مراقبت های لازم پس از ریموو خط چشم عبارتند از :

 • به هیچ عنوان در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.
 • حتما سعی کنید محل ریموو تاتو را تمیز نگه دارید.
 • از رفتن به محیط‌ های آلوده اجتناب کنید.
 • از خاراندن ، دست زدن به پلک و یا کندن پوسته‌ها پس از این فرایند جدا خودداری کنید.
 • حتما برای جلسه آنزیم تراپی خود که ضد قرمزی در آن انجام می‌شود مراجعه نمایید.
 • تا سه روز پس از ریموو تاتو خط چشم از رفتن به حمام و شستن صورت خود پرهیز کنید.
 • سعی کنید از کرم‌های ترمیم کننده پوست مانند پماد ویتامین A به مدت یک هفته استفاده کنید.
 • بعد از ریموو تاتو از ایجاد تاول در چهره تان نگران نشوید زیرا این مورد پس از ریموو تاتو طبیعی است.
 • پس از انجام این روش برای ترمیم کامل پوست از انجام ورزش‌ های سنگین پرهیز کنید و به هیچ عنوان به استخر نروید.

قیمت پاک کردن تاتو

قیمت پاک کردن تاتو به مواد مورد استفاده ریموو تاتو شما عزیزان و وضعیت آن بستگی دارد که در مرکز زیبایی سرکار خانوم نیلوفر ابراهیمی در تهران از تکنیک های خاصی برای ریموو تاتو در یک جلسه استفاده می‌ شود. معاینه پوست صورت متقاضی توسط ریمموور ، افزایش یا کاهش تعداد جلسات پاک شدن تاتو در برآورد هزینه این پروسه قطعا موثر است. از این رو باید گفت این مبلع برای همه افراد یکسان نیست و نمی توان قیمت واحدی را برای آن در نظر گرفت. عزیزانی که می خواهید از قیمت دقیق پاک کردن تاتوی خود اطلاع داشته باشید می‌توانید به متخصص ما در این امر سرکار خانم نیلوفر ابراهیمی مراجعه کنید.

 

معجزه پاک کردن تاتو تک جلسه ای با برند رجووی

ریموو تک جلسه ای با این برند یکی از روش های متداولی است که در مراکز معتبر تخصصی از جمله مرکز زیبایی خانم نیلوفر ابراهیمی در تهران ، کاربرد فراوانی دارد. این متد برخلاف لیزرهای غیر تهاجمی که از طریق خون پیگمنت های تاتو را دفع می کنند ، دوست دار اکسیدهای فلزی می باشند که رنگدانه ها را از طریق پوست بیرون می کند. به عنوان مثال اگر متقاضی برای ریموو تاتو خط چشم مراجعه کرده است به دلیل حساسیت بالای این حذف تاتو ، تاتوکار برای جلوگیری از هر گونه آسیب به چشم ، از مواد رژووی آمریکا تحت عنوان ریموور استفاده می کند که به راحتی در یک جلسه به ریموو تاتو بپردازد. برای این کار تکنسین ابتدا روی محل تاتو بی حسی موضعی می زند و روی آن را با پلاستیکی می پوشاند تا فرایند سر شدن سریعتر اثرگذار شود. از این رو بهترین متخصص ریموو تکی جلسه ای در تهران از دستگاه میکرونیدلینگ و سوزن سه سر یا پنج سر گرد 5 میل یا 7 میل شروع به ایجاد خراش در پوست می کند و محلول رژووی را که دارای ساختار پیگمنت های تاتو و یا مولکول اکسیدهای فلزی هستند ، درون دستگاه قرار داده و وارد پوست می کند. در واقع باید گفت که طی این امر ، پیگمنت های تاتو با ایجاد برش و به وسیله پوست خارج می شوند. با انجام این‌ روش ، یک ماه پس از ریموو تاتو به طور رایگان آنزیم تراپی برای مشتریان انجام می شود. حال شاید بخواهید بدانید که آنزیم تراپی چیست؟ در واقع باید بگوییم روشی است که باعث رشد مو و تقویت آن بدون استفاده از مواد شیمیایی قوی و آسیب دیدگی می شود. مژده به داوطلبانی که بخواهند پس از ریموو تاتو تحت نظر خانم نیلوفر ابراهیمی میکروبلیدنگ انجام دهند این است که مراجعه کنندگان 2 ماه بعد می توانند برای اعمال آن اقدام کنند.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا