شیدینگ لب

با توجه به اینکه لب‌ها تاثیر بسیار بالایی در زیبایی چهره خانم ها دارند. برخی از زنان علی رغم اینکه از لوازم آرایش های مرغوب و با کیفیت استفاده می کنند و انواع متعدد این لوازم و ترفندهای زیبایی را دارند ، اما به جهت ماندگار نبودن آن و تمدید مجدد رژ لب حتی اگر 24 ساعته نیز باشد از ظاهر لب های خود راضی نیستند. بنابراین سعی در انتخاب روشی دائم و تغییر شکلی نهایی در لب‌های خود دارند. یکی از این تکنیک های زیبایی در لب‌ ها که امروزه طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است شیدینگ لب و یا سایه گذاری آن است که معایب و مزایای خاصی را در خود جای داده است. از این رو تکنسین در این مواقع در اجرای این پروسه آرایش دائمی در لب ها رنگ را به صورت سطحی تری نسبت به کانتور لب بر سطح این عضو اعمال می کند. با توجه به طرز انجام این فرایند باید گفت که نتیجه این عمل نسبت به کانتور لب ظاهری پودری و پیکسل مانند خواهد داشت که در نهایت لب ها به ظاهری ملایم و طبیعی خواهند رسید. این فرایند برای بانوانی گزینه مناسب است که تمایل بالایی به رنگ گیری لب ندارند و تنها می خواهند لب هایشان به صورت طبیعی پررنگ تر مشاهده شود. از این رو باید گفت که این روش برای اشخاصی که پوست رنگ‌ پریده و روشنی دارند ، بسیار مناسب خواهد بود. اگر جز این دسته از افراد هستید به شما توصیه می کنیم به سرکار خانم نیلوفر ابراهیمی بهترین متخصص شیدینگ لب در تهران مراجعه کنید تا از لب هایی زیباتر برخوردار شوید.

 

شیدینگ لب

 

تفاوت کانتور و شیدینگ لب چیست؟

همانطور که گفته شد در کانتور و یا رژ لب دائم ، رنگ بسیار یک دست و متراکم تر در پوست ایجاد می شود که ظاهر نهایی این عضو پررنگ تر و مشخص تر از شیدینگ لب می باشد. در کانتور لب ، تکنسین ابتدا برای مشتری خط لب کار می کند و سپس رنگ را به سمت داخل پر می کند اما در پروسه شیدینگ لب ، خط اجرا نمی شود و‌ رنگ به صورت نقطه ای و پیکسلی به درون لب کاشته خواهد شد. در واقع باید گفت که ماندگاری کانتور لب نیز بسیار بیشتر از شیدینگ می باشد که بین دو تا سه سال دوام خواهد داشت اما این ثبات در فرایند رنگ دهی به صورت پیکسلی ، بین یک تا دو سال خواهد بود. تفاوت دیگر این دو روش در این است که افرادی که از نتیجه رنگ شیدینگ به هر دلیلی رضایت ندارند ، در مدت زمان کمتری نسبت به کانتور منتظر کمرنگی این فرایند می باشند.

مزایای شیدینگ لب  

زمان مناسب برای شیدینگ لب با توجه به سلیقه مراجعه کننده بین 1 تا 5/1 ساعت است. سرکار خانم نیلوفر ابراهیمی در کار خود از رنگ‌های ارگانیک و با کیفیتی برای شیدینگ لب استفاده می ‌کند. در واقع نتیجه این فرایند زیبایی بر خلاف فیلرهایی که در مطب دکترها تزریق می شود به ظاهر طبیعی  لب‌ ها ، زیبایی و برجستگی می بخشد. در ادامه مطالب زیر از مزایای شیدینگ لب مواردی را بیان می ‌کنیم که عبارتند از :

آراستگی و صرفه جویی در وقت و هزینه : از جمله دلایل دیگر استفاده از این تکنیک این است که اگر کار روزانه و شلوغی دارید و وقت تمدید آرایش در طول روز را ندارید با این شیوه از اعتماد به نفس بالایی برخوردار می شوید. پس استفاده از این روش های آرایش دائم لب می‌ تواند گزینه مناسبی برای صرفه جویی در وقت و هزینه را داشته باشد که دیگر فرد دغدغه ای برای مرتب بودن چهره خود ندارد و می تواند با آرامش در جامعه حضور یابد.  

اصلاح خط لب و رفع نواقص آن : توسط شیدینگ لب فرد به نتایج مطلوبی از جمله رفع نواقص خط لب و ظاهر آن می رسد. از این رو برای بهبود رنگ لب ها ، آرایشگر با استفاده از این متد زیبایی ، رنگ لب داوطلب را به سلیقه ایشان تغییر می دهد. رنگ های موجود در این روش بسیار متنوع هستند که قبل از شروع کار متقاضی آن را انتخاب می کند.  

انتخاب رنگ مناسب : برای انجام شیدینگ لب از رنگ‌های متنوعی می توان استفاده کرد که به لب های فرد ظاهری زیبا می بخشد. قبل از انجام این متد زیبایی می بایست انواع مختلفی از رنگ‌های رژ لب را امتحان کنید و ببینید چه رنگی بیشتر از همه متناسب است. از این رو می ‌توانید رنگ رژ لب مورد نظر و یا عکس آن را با خود به مراکز زیبایی ببرید تا بهترین متخصص شیدینگ لب به طور دقیق بداند شما چه رنگی مد نظرتان ‌خواهد بود. از جمله رنگ‌های ملایمی که برای این شیوه به کار می روند عموما کالباسی می باشد. نکته مهمی که باید حتما انجام شود این است که باید در انتخاب رنگ های شیدینگ دقت لازم را داشته باشید زیرا پس از پایان کار تغییر آن بسیار دشوار می باشد. بهبود شکل و قرینه‌ سازی لب : یکی از مزایای مهم این روش ، برجستگی و قرینه نشان دادن لب‌ها می باشد ، دقت کنید که حجم لب بعد از پایان این پروسه تغییری نمی کند اما با قرینگی و رنگ دهی توسط متخصص جلوه ای پرتر به خود می گیرد.

نتیجه حاصل از شیدینگ لب چگونه است و چقدر ماندگاری دارد؟

شیدینگ لب بسیار شبیه به سایه است با این تفاوت که طبیعی ترمی باشد. در واقع باید گفت شیدینگ لب ، ابتدا بسیار پررنگ می باشد اما پس از گذشت 14 روز رنگ آن ها نرم تر و طبیعی تر می شود. با توجه به نوع پوست هر شخصی باید گفت که نتیجه حاصل از این فرایند چیزی در حدود 1 تا 2 سال می باشد و پس از محو شدن و کم رنگی ، مجدد به ترمیم نیاز است. البته اشخاصی که پوستی چرب دارند ، سریعتر از کسانی که پوستی خشک دارند ، به ترمیم نیاز پیدا می کند.

آیا شیدینگ لب دردناک است؟

دستیار خانم نیلوفر ابراهیمی که این پروسه زیبایی را برای شما انجام می دهد ، قبل از شروع این فرایند یکی از انواع محصولات بی حسی را به محل انجام این پروسه اعمال می کند تا با ایجاد خراش ، متقاضی هیچ گونه دردی را حس نکند و یا اینکه آن را به حداقل  برساند. البته باید گفت هر چه تحمل داوطلب در این متد کمتر باشد احساس درد بیشتر می باشد. البته باید بگوییم که بسیاری از متقاضیان ، حین انجام این فرایند زیبایی هیچ گونه دردی احساس نمی کنند.

قیمت آموزش شیدینگ لب با خانم نیلوفر ابراهیمی

اگر شما نیز کنجکاو هستید در خصوص شیدینگ لب در بهترین مرکز آموزشی تهران از فاکتورهای تعیین شده هزینه این پروسه زیبایی در مرکز تخصصی اطلاعی در جهت پایه و میزان آن داشته باشید ، در این بخش ما را همراهی کنید. همان طور که گفتیم شیدینگ یکی از روش های آرایش دائم و نیمه دائمی است که با رنگ دهی به لب داوطلبان به زیبایی بیش از حد لب ها می انجامد. بعضی از مراجعه کنندگان این تصور را دارند که شید در واقع موجب برجسته شدن لب آن ها می شود. اما در صورتی که مرتبط با تغییر رنگ می باشد و به حجم دهی لب ها دخلی ندارد. هزینه آموزش این پروسه نیز در مراکز تخصصی نسبت به دستمزد مستر، روش شیدینگ ، نوع برند رنگدانه مورد استفاده ، مکان جغرافیایی سالن و غیره تعیین می شود. این شیوه یکی از متدهای کم خطر و بسیار محبوبی است که متقاضی با انجام آن از تمدید مکرر رژ لب خود رها می شود و نه تنها در طول روز بلکه ماه ها نیز نیازی به آن ندارد. روشی که انجام آن علاوه بر داشتن تخصص و هنر ارزشمند است ، با توجه به افزایش داوطلبان روزافزون ، درآمد بالایی نیز از آن حاصل می شود که از آن دسته که از روش هایی می باشد که سالیان سال با به روز و آپدیت شدن متخصص ، متقاضی خواهد داشت. از این رو با یادگیری این متد در آکادمی زیبایی دائمی نیلوفر ابراهیمی علاوه بر آموزش در بهترین مرکز تخصصی آموزشی ، تحت نظر مدرس بین المللی دوره خود را می گذرانید و همچنین در اتمام دوره مدرک معتبر بین المللی خود را کسب می کنید. این آکادمی علاوه بر آموزش شیدینگ ، دوره های دیگری از جمله فیبروز ابرو ، میکروبلیدینگ ، هاشور و غیره را برگزار می کند.

معایب شیدینگ لب

قرمزی ، کبودی ، تورم ، خونریزی جزئی ، خارش و درد عوارضی هستند که چند روز بعد از انجام این فرایند زیبایی برای مراجعه کننده ایجاد می شود که بسیار طبیعی است و نباید نگران بود زیرا پس از چند روز نسبت به نوع پوست افراد رفع می شود. در صورتی که عوارض جانبی شدیدتر از حد معمول باشد مانند افزایش درد ، تورم بیش از حد یا هرگونه ترشحات چرکی از لب‌ها باید در اسرع وقت به پزشک مراجعه شود. برای جلوگیری از وقوع چنین عارضه هایی باید در مراحل ابتدایی از گواهینامه های دریافتی تکنسین خود و تجربه بالای ایشان اطمینان داشته باشید. در مقابل نیز باید تمامی دستورالعمل‌هایی که به مواظبت‌های بعد از انجام این روش زیبایی در لب ها است را طبق گفته های خانم نیلوفر ابراهیمی بهترین متخصص شیدینگ لب در تهران را به دقت انجام دهید.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا