فیبروز ابرو

فیبروز ابرو ، روشی نیمه دائمی در خصوص ایجاد خطوط هاشور زده ابرو در جهت زیبایی و رفع نواقص احتمالی ابرو می باشد. این تکنیک براساس اجرای میکروبلیدینگ صورت می گیرد. نام فیبروز برگرفته از آکادمی فی صربستان گرفته شده است. این تکنیک در واقع مهارتی دستی در خصوص کشیدن هاشور نیمه دائمی ابروها می باشد. از این رو در این مقاله می خواهیم صفر تا صد مراحل این تکنیک را از خانم نیلوفر ابراهیمی بهترین متخصص فیبروز ابرو در تهران ارائه دهیم.

فیبروز ابرو

 دستگاه مورد استفاده در فیبروز ابرو

دستگاه مورد استفاده در این تکنیک در ایجاد هیچ خطوطی استفاده نمی شود تنها دستگاه مورد استفاده در این متد قلم میکروبیلدینگ می باشد که خانم نیلوفر ابراهیمی با در دست گرفتن آن می تواند نقاط بسیار ظریف و طبیعی را به صورت هنرمندانه و ماهرانه در ابرو ایجاد کند. طراحی ابروها با استفاده از فیبروز کاملا متناسب با سایر اجزای صورت انجام می شود به همین جهت به صورت طبیعی می باشد که با کشیدن خطوطی ظریف ابروهای فرد را بسیار شبیه به داشتن مو می کند. سوزن های استفاده شده در این دستگاه می بایست پس از هر بار استفاده تعویض گردد چرا که متد فیبروز و تاتوکاری روشی بسیار حساس بوده که تمام نکات بهداشتی در آن را باید رعایت شود و فرد با به حساسیت های پوستی در اسرع وقت بایستی به پزشک متخصص زیبایی مراجعه کند.

 

فیبروز ابرو برای چه افرادی مناسب است؟

 

توجه داشته باشید که آرایش ابروها به روش فیبروز بیشتر مناسب اشخاصی است که تا به حال هیچ تکنیک تاتویی بر ابروی آن ها انجام نشده است. در صورتی که متقاضیان قبل از انجام این پروسه زیبایی از تاتو استفاده کرده باشند اجرای این متد امکان پذیر نمی باشد ، زیرا فیبروز ابرو به دلیل ظرافتی که دارد برای نمایان شدن خط های ظریف هیچ گونه رنگی از قبل نباید بر روی پوست وجود داشته باشد. از این رو در ابروهای  از قبل تاتو شده نمی توان این طرح را مشاهده کرد. هم چنین برای اجرای این روش پوست شخص باید عاری از هرگونه آسیب و زخم باشد. با توجه به این موضوع نتیجه می گیریم اشخاصی که در این ناحیه از چهره شان به آسیب دچار هستند تا بهبود آن قسمت باید انجام فیبروز ابرو را به تعویق بیندازند. داوطلبان بی شک توسط این روش رضایت کافی کسب کرده و زیبایی چهره خود را با ابروهای جدید دو چندان می کنند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی به روش مدرن می توانید با امکانات بهتر از خدمات نوین در زمینه آرایشی و زیبایی بهره مند شوید که متد فیبروز ابرو شاخه ای از این زیبایی است. از این رو در این مقاله شما می توانید با توجه به فیبروز چشم ، لب و شاخه های دیگر آشنا شده که توسط آن فرد از زیبایی بی نظیری توسط بهترین متخصص فیبروز ابرو در تهران به صورت طبیعی برخوردار می شود.

رنگ هایی که در فیبروز ابرو مورد استفاده قرار می گیرند

رنگ هایی که در این تکنیک زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد از انواع مواد معدنی تولید و تهیه می شود. همچنین با توجه به اینکه این مواد فاقد فلزات سنگین می باشند به راحتی به پوست فرد جذب شده و باعث ایجاد ظاهری بسیار طبیعی ، زیبا و منظم برای ابروان داوطلبان می شود. اجرای فیبروز ابرو حتما باید به دست افراد با تجربه و ماهر انجام شود که موجب نمایان شدن خط هایی به مانند مو و به شکل طبیعی و بسیار هنرمندانه باشد. در خصوص نگرانی برخی از مشتریان عزیز باید گفت در این متد رنگدانه ها به هیچ وجه به عمق پوست نفوذ نمی کنند. در نهایت به دلیل نفوذ نکردن رنگدانه ها به عمق پوست پاکسازی این روش آسان بوده و بدون هیچ گونه مشکلی مدل ابروها تغییر می یابد. این موضوع از جمله اصلی ترین و بهترین مزیت های فیبروز ابرو می باشد.

 

مزایای فیبروز ابرو

 

توجه داشته باشید که با انتخاب این تکنیک در کم ترین زمان ممکن ابروهایی زیبا ، طبیعی و خاص خواهید داشت و همچنین از تمامی مزیت های آن بهره مند خواهید شد. که شامل :

 • ایجاد التهاب کمتر در مقایسه با سایر روش ها
 • دقت بالا و در نهایت داشتن ابروهایی به ظاهر طبیعی
 • ایجاد تراکم بالا در این ناحیه
 • تغییر آسان مدل ابرو
 • وجود مدل های مختلف در اجرای این تکنیک
 • داشتن هزینه ای بسیار مناسب
 • گزینه مناسب برای ایجاد قرینگی در ابروها
 • فرم دادن به تاج ابروها
 • درد و سوزش کمتر
 • حالت دادن طبیعی و ظریف به ابروها
 • فرم دادن به آرک ابروها

معایب فیبروز ابرو

اطلاعاتی در خصوص معایب فیبروز ابرو به شما عزیزان علاقه مند باید ارائه دهیم که شامل موارد زیر می باشند :

همان طور که قبلا هم توضیح دادیم موضوع ناراحت کننده این است اشخاصی که قبلا از تاتو ابرو استفاده کرده اند به هیچ عنوان با این روش نمی توانند به زیباتر کردن ابروهای خود بیفزایند. عارضه های زود گذر دیگری مانند ورم وجود دارد که در مدت 24 ساعت پس از انجام این تکنیک رفع می شود.

ماندگاری فیبروز ابرو

موارد دیگری از این فرایند هستند که اشخاصی که خواهان انجام و اجرای این متد می باشند حساسیت بیشتری به این موضوع نشان می دهند. می توان گفت در حالت کلی هاشور ابروها توسط روش فیبروز ابرو به دلایل بسیاری بستگی دارد ، اما در حالت عادی ماندگاری این متد بین 6 ماه تا 1 سال خواهد بود زیرا هاشورهای انجام شده توسط میکروبلیدینگ نسبت به تکنیک های دیگر عمق و ماندگاری کمتری نیز دارد. البته در نظر داشته باشید که اگر متخصص هاشورهایی که در این متد بر روی ابرو می زند عمیق تر شده و با استفاده از رنگ های پر رنگ تر انجام شود ، در نهایت ماندگاری هاشور نیز افزایش خواهد یافت. در این روش جوهر تاتو به این دلیل نفوذ کمتر ، ماندگاری کمتری نیز خواهد داشت در حالی که  تاتو بیش از سایر روش ها به آرایش ابروها می پردازد.

عوامل تاثیربرانگیز در ماندگاری هاشور توسط فیبروز ابرو

 نوع پوست : به طور کلی می توان گفت ، نوع پوست یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار و مهم در ماندگاری فیبروز ابرو می باشد. هر چه مقدار چربی پوست بیشتر باشد به همان اندازه ماندگاری هاشور نیز کمتر می شود. برای اینکه به ماندگاری هاشور ابرو توسط فیبروز بیفزاییم بهتر است قبل از انجام آن اسکراپت صورت انجام دهیم.

تغییر در هورمون های بدن : دورانی مانند بارداری ، شیردهی و قاعدگی هورمون های بدن تغییر می کند که این تغییرات می تواند تاثیر فراوانی بر ماندگاری فیبروز ابرو ایجاد کند. بنابراین بهتر است این پروسه زیبایی به زمانی پس از این دوران موکول شود.

عمیق بودن هاشور ابرو : در صورتی که خانم نیلوفر ابراهیمی ، هاشورهای ابرو را طبق استاندارد عمیق تر بزند  ماندگاری آن نیز بیشتر می شود و هر چه این فرایند به صورت عکس انجام شود نیز به همان اندازه ماندگاری کمتری خواهد داشت.


هدف از انجام فیبروز ابرو

هدف از انجام  فیبروز در واقع برای رفع و ارائه راه حلی برای نمایان نشدن نواقص موجود در ابرو می باشد که با قرینه سازی ابرو ، پر کردن مناطق خالی و فرم دهی به آن این موضوع به راحتی حل می شود. توسط این پروسه فرد می تواند دارای ابروهایی با طرح و رنگ خاصی شود. در نظر بگیرید که این روش آرایشی دائم برای ابرو نیست و بعد از گذشت مدتی معین از بین می رود . به همین جهت برای داشتن ابروهایی با زیبایی خاص به طور طبیعی باید آن را تمدید کنید.


تفاوت میان فیبروز ابرو با تاتو

در واقع برای آرایش دائمی صورت استفاده از تاتو متدی بسیار قدیمی است که به صورت به هم پیوسته و غیر طبیعی بر موضع مربوط انجام می شد. پاک کردن تاتو از چهره نیز کاری بسیار دشوار و سخت می باشد که همیشه مقداری جوهر نیز در زیر پوست فرد برجای می ماند. با نفوذ جوهر تزریق شده در عمق پوست و ابداع تکنیک فیبروز ابرو در جای دیگر هیچ گونه اثری باقی نمی ماند که یکی از بارز ترین تفاوت های میان تاتو و این فرایند می باشد. جوهر تزریق شده در این روش بر عمق پوست نفوذ نمی کند و پاک کردن آن کار آسانی نمی باشد. در این متد می توانید به تغییر مدل ابروهای اجرا شده بدون ترس از ماندن جای جوهر ، آن را باریک یا پهن کنید. در این روش بهترین متخصص فیبروز ابرو در تهران می تواند به طراحی ابروی شما همانند تار مو بپردازد به طوری که تاتو بودن آن به هیچ وجه قابل تشخیص نباشد و ابروهای متقاضی کاملا طبیعی برسد.


هزینه فیبروز ابرو

بعد از کسب اطلاعات مفید در خصوص فیبروز ابرو، دانستن این موضوع که هزینه این امر چقدر است از سوالات رایج افراد می باشد. این هزینه نسبت به مهارت آرایشگر ، تخصص و مکان جغرافیایی آرایشگاه متفاوت است. همچنین در نظر داشته باشید که قیمت فیبروز ابرو به موارد دیگری مانند برند سوزن تاتو ، نوع رنگ آن و موارد دیگر متغیر است. تمام این موارد در هزینه فیبروز ابرو تاثیر می گذارد که در روز مراجعه این هزینه به شما عزیزان ارائه می شود.

فیبروز ابرو برای چه اشخاصی مناسب نیست؟

با توجه به اینکه این روش به کیفیت در زیبایی و جلوه ابروها می افزاید اما تمام اشخاص نمی توانند از این تکنیک بهره ببرند زیرا ممکن است افراد خاص با انجام فیبروز ابرو به عارضه هایی دچار شوند که در ادامه به آن می پردازیم :

متاسفانه دسته اول کسانی هستند که هیچ مشکلی در سلامتی خود ندارند اما به دلیل آنکه قبلا از روش تاتوی ابرو برای ابروهای خود استفاده کرده اند ، نمی ‌تواند از روش فیبروز ابرو استفاده کنند. پس باید بگوییم که تنها کسانی می توانند این متد را امتحان کنند که برای اولین بار اقدام به تاتو می کنند.

دسته دوم از مراجعه کنندگانی که نمی‌توانند این شیوه زیباسازی ابروها را به کار گیرند ، خانم‌های باردار و مادرانی می باشند که در دوره شیردهی هستند و یا در بازه زمانی سپری کردن دوران قائدگی می باشند. در این دوره به دلیل وجود تغییراتی که در هورمون‌ها ایجاد می شود توصیه می کنیم تا زمان پایان این دوره صبوری کنید. بنابراین از مادران محترم خواستاریم که بعد از تولد نوزاد دلبندشان تا پایان دوره شیردهی نیز از وجود فرزندشان لذت ببرند و سپس با آرامش خاطر پس از طی کردن این پروسه لذت بخش از زندگی زناشویی برای گرفتن وقت فیبروز ابرو به مرکز زیبایی سرکار خانم نیلوفر ابراهیمی مراجعه کنید.

دسته دیگری که دارای مشکلات زیر می باشند از این تکنیک برای ابروهای خود استفاده نمی کنند :

 • بیمارانی که  سرطانی هستند.
 • افرادی که دچار عارضه هایی مانند صرع و اختلالات خود ایمنی می باشند.
 • متقاضیانی که دارای اختلالات خونی و مشکلات گردش خونی هستند.
 • کسانی که بیماری های پوستی دارند.
 • افرادی که برای رفع موهای صورت خود لیزر انجام داده اند نیز تا 3 روز نباید اقدام کنند.
 • اشخاصی با آفتاب سوختگی شدید
 • مراجعه کنندگانی که 2 هفته از لایه برداری شیمیایی آن ها گذشته است.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا